Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drużynowe biegi przełajowe Drukuj
Wpisany przez Cezary Karbowski   
wtorek, 17 kwietnia 2018 15:42

16 kwietnia odbyły się drużynowe biegi przełajowe na szczeblu powiatu i rejonu tyskiego. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli 1 miejsce i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE dziewczęta dystans 800 m
1. Słomska Magdalena SP 3 Mikołów 3,03
2. Cenkier Weronika SP 1 Łaziska 3,06
3. Krzyżowska Monika SP 3 Mikołów 3,10
4. Wiśniowska Zofia SP 5 Mikołów 3,10
5. Dec Alicja SP 3 Mikołów 3,17
6. Myszor Łucja SP 3 Mikołów 3,19
7.Daszyńska Karolina SP 3 Mikołów 3,19
8. Jurka Daniela SP 3 Mikołów 3,20
9. Glagla Paulina SP 2 Orzesze 3,20
10. Wilk Emilia SP 6 Mikołów 3,21
11. Skalik Julia SP 6 Mikołów
12. Chrobasik Julia SP 1 Łaziska
13. Tomala Magda SP 5 Mikołów
14. Czempa Katarzyna SP 1 Łaziska
15.Makosz Julia SP 5 Mikołów
16. Tocz Paulina SP 5 Mikołów
17. Zawada Katarzyna SP 1 Łaziska
18. Zientek Alicja SP 2 Orzesze
19. Kołodziej Dominika SP 2 Orzesze
20. Czechowicz Emilia SP 1 Łaziska
21. Grochowska Emilia SP 1 Łaziska
22. Czyrnia Justyna SP 2 Orzesze
23. Lesniak Kinga Sp 2 Orzesze
24. Janaszczak Milena SP 6 Mikołów
25. Sporzyńska Małgorzata SP 6 Mikołów
26. Kluczniok Magdalena SP 2 Orzesze
27. Piotrowicz Julia SP 6 Mikołów
1 miejsce SP 3 Mikołów 144 pkt
2 miejsce SP 1 Łaziska 88 pkt
3 miejsce SP 5 Mikołów 68 pkt
4 miejsce SP 2 Orzesze 57 pkt
5 miejsce SP 6 Mikołów 49 pkt
SZKOŁY PODSTAWOWE chłopcy dystans 1000
1. Kwiatkowski Dominik SP 3 Mikołów
2. Jarek Szymon SP 3 Mikołów
3. Pyrak Szymon Sp 5 Orzesze
4. Kalisz Maciej SP 3 Mikołów
5. Magiela Wiktor SP 5 Mikołów
6. Żukowski Wojciech SP 6 Mikołów
7. Lis Kamil SP 6 Mikołów
8. Swadźba Dominik SP 5 Mikołów
9. Egiert Tadeusz SP 1 Łaziska
10.Hryc Gabriel SP 6 Mikołów
11. Grzegorczyk Igor SP 3 Mikołów
12. Semik Tomasz SP 5 Mikołów
13. Jarosz Tomasz SP 5 Mikołów
14. Jasiński Mateusz SP 6 Mikołów
15. Krepkowski Miłosz SP 3 Mikołów
16. Wieczorek Karol SP 3 Mikołów
17. Kozłowski Szymon SP 2 Orzesze
18. Szmiot Kacper SP 1 Łaziska
19. Pyka Wojciech SP 6 Mikołów
20. Prus Mateusz SP 5 Orzesze
21. Rudy Marek SP 1 Łaziska
22. Kopa Arek SP 1 Łaziska
23. Malcharek Tymoteusz SP 5 Mikołów
24. Wojtaszek Damian SP 2 Orzesze
25. Michalski Jakub SP 1 Łaziska
26. Sojka Dawid SP 5 Mikołów
27. Profaska Jan SP 2 Orzesze
28. Wawrzinek Łukasz SP 6 Mikołów
29.Wójcik Maksymilian SP 5 Orzesze
30. Liszka Wojciech SP 5 Orzesze
31.Myszor Norbert SP 1 Łaziska
32. Wilk Karol SP 2 Orzesze
33. Świder Jakub SP 5 Orzesze
34. Dyonizy Oliwier SP 5 Orzesze
1 miejsce SP 3 Mikołów 161 pkt
2 miejsce SP 6 Mikołów 126 pkt
3 miejsce SP 5 Mikołów 123 pkt
4 miejsce SP 1 Łaziska 84 pkt
5 miejsce SP 5 Orzesze 51 pkt
6 miejsce SP 2 Orzesze 40 pkt

Startowały też starsze roczniki, czyli gimnazja i klasy VII
GIMNAZJA dziewczęta dystans 800 m
1. Klaudia Wróbel SP 1 Mikołów 2,57
2. Nadia Wróbel SP 10 Mikołów 3,02
3. Oliwia Moleda SP 1 Bieruń 3,05
4. Hanna Dec SP 3 Mikołów 3,06
5. Liliana Jasek SP 1 Bieruń 3,08
6. Wiktoria Rydzewska SP 1 Bieruń 3,09
7. Karolina Kondrot Sp 3 Mikołów 3,10
8. Ola Starowicz SP 1 Mikołów 3,11
9. Emilia Paszek SP 10 Mikołów 3,12
10. Liwia Jasek SP 1 Bieruń 3,13
11.Michalina Bizacka SP 1 Bieruń
12. Wiktoria Małecka Sp 1 Bieruń
13.Wiktoria Konieczna SP 3 Mikołów
14.Magda Wiśniewska SP 1 Mikołów
15. Julia Zając SP 1 Mikołów
16. Agnieszka Wiśniewska SP 1 Mikołów
17.Kluj Karolina SP 3 Mikołów
18. Julia Płocica Sp 3 Mikołów
19. Dżesika Świtała SP 1 Mikołów
20. Wiktoria Badura SP 10 Mikołów
21. Paulia Bojdoł SP 10 Mikołów
22. Julia Wójcik SP 3 Mikołów
23. Olga Cebula Sp 10 Mikołów
24. Marysia Mrózek G 3
25. Herisz Wiktoria G3
26.Klaudia Wróbel G 3
27 Lechniowska Agnieszka G 3
28. Mulawa Natakia G 3
29. Martyna Czyrny G 3
1 miejsce SP  1 Bieruń 133 pkt
2 miejsce SP 1 Mikołów 107 pkt
3 miejsce SP 3 Mikołów  99 pkt
4 miejsce SP 10 Mikołów 75 pkt
5 miejsce G 3 Mikołów 21 pkt
Nasze dziewczęta z klas 7  zajęły drużynowo 3 miejsce w rejonie
GIMNAZJA chłopcy dystans 1000 m
1. Szymon Zając G 3 Mikołów
2. Oliwier Nowak SP 1 Mikołów
3. Jarek Lachowski Sp 10 Mikołów
4. Oliwier Borowski Sp 1 Mikołów
5. Jakub Kolarczyk SP 1 Mikołów
6. Maksymilian Bielecki SP 1 Mikołów
7. Szymon Janik SP 10 Mikołów
8. Maksymilian Kobel SP 10 Mikołów
9. Bartosz Skoczykłoda SP 1 Mikołów
10 Kacper Ostapkowicz SP 1 Mikołów
11. Marcel Marcinek SP 3 Mikołów
12. Wojtek Kruszyna Sp 10 Mikołów
13. Piotr Szypuła SP 1 Bieruń
14. Jakub Pijar SP 3 Mikołów
15. Karol Bizoń SP 1 Bieruń
16. Radosław Bednorz SP 1 Bieruń
17. Tymoteusz Panek SP 1 Bieruń
18. Szymon Łuczak G 3 Mikołów
19. Mateusz Pawełczyk SP 1 BIeruń
20.Maksymilian Gąsior G 3 Mikołow
21.Patryk Zasucha SP 3 Mikołów
22. Bartosz Brun SP 10 Mikołów
23. Zbiciak Jakub SP 10 Mikołów
24.Kacper Michałowski SP 3 Mikołów
25.Sylwester Skarłosz SP 1 Bieruń
26. Mateusz Świerczyna G 3 Mikołów
27.Kacper Małysz SP 3 Mikołów
28. Kuba Skoły G 3 Mikołów
29. Krzysztof Łakomski SP 3 Mikołów
30. Tomecki Mirek G 3 Mikołów
1 miejsce SP  1 Mikołów 150 pkt
2 miejsce SP 10 Mikołów 111 pkt
3 miejsce SP 1 Bieruń  81 pkt
4 miejsce G 3 Mikołów 63 pkt
5 miejsce SP 3 Mikołów 60 pkt
Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 16:22