Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Event "Lekkoatletyka dla każdego" w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
sobota, 23 września 2017 20:08

22 września 2017 r. w naszej szkole odbył się event „Lekkoatletyka dla każdego”. Pod przewodnictwem trenerki UKS oraz nauczycielki Aleksandry Wajdy, uczniowie „Trójki” mogli poznać „Królową sportu”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 3 (3 a, b, d, e, g, h), klasy 2 b oraz 5 c.

W sumie podczas trzech godzin lekcyjnych przez nasze stanowiska przewinęło się 131 śmiałków. Uczniowie, młodzi atleci, mieli do przejścia 7 stacji. Na każdej czekało na nich coś innego.
Jedni mogli skakać wzwyż, inni musieli wykazać się w biegu sprinterskim, wahadłowym czy przez płotki. Nie zabrakło konkurencji rzutowych – pchnięcie kulą.nagłośnienie.

Zdjęcia dostępne są po kliknięciu w link poniżej: Skocznością można było się wykazać podczas skoku w dal, sprytem natomiast – na tzw. krzyżyku. Po zakończeniu zmagań, młodzi lekkoatleci, otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach. Nad wszystkimi konkurencjami czuwały lekkoatletki na co dzień trenujące w klubie UKS Trójka Mikołów.

Impreza miała charakter zabawowy oraz propagujący zdrowy i aktywny tryb życia. Wyniki nie grały pierwszych skrzypiec – liczyła się zabawa. Chcieliśmy pokazać, że lekkoatletyka jest interesującą dyscypliną sportu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować p. dyrektor, nauczycielkom klas I – III za wsparcie akcji. Zawodniczkom sekcji lekkiej atletyki  oraz sekcji technicznej za

https://drive.google.com/open?id=0BxTyKo_NmkScMERhSTRYdGRiRW8

 

ze sportowym pozdrowieniem

Aleksandra Wajda

Poprawiony: sobota, 23 września 2017 20:26