Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
I w rejonie i IV w półfinale wojewódzkim w turnieju gier i zabaw ruchowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
poniedziałek, 15 maja 2017 16:44

10 maja 2017 r. na naszej hali odbyły się zawody gier i zabaw ruchowych na szczeblu rejonowym. Organizatorami imprezy były Aleksandra Wajda i Katarzyna Syryjczyk - Słomska.

Zawody od lat budzą duże emocje wśród dzieci oraz ich nauczycieli. Jest to jedyna impreza wśród współzawodnictwa międzyszkolnego skierowana do uczniów klas I - III. Dzieci rywalizowały m.in.: sadząc ziemniaki, skacząc na skakance, rzucając do ruchomego celu, ścigając się w wyścigu kangurów, sztafecie wahadłowej, sztafecie z piłką lekarską czy tocząc piłkę w tunelu.

Rywalizacja przebiegała bardzo interesująco. Nasi reprezentanci troszkę słabo zaczęli tylko po to żeby kończyć zawody na pełnym gazie ! Podopieczni Aleksandry Wajdy pracowali bardzo dobrze, byli zdyscyplinowani, bardzo sprawni i szybcy.

Gościliśmy na naszej hali reprezentantów szkół: Zespół Szkół Prywatnych "Dual", SP 5, SP 4, SP 6, SP12 z Mikołowa. Cieszy fakt, że na zawodach była reprezentacja z Mikołowa - Bujaków. Nasze dzieci miały dzięki temu szansę zrewanżowania się po tym, jak w "Igrzyskach Przyszłych Olimpijczyków" zajęliśmy II miejsce zaraz po Bujakowie.

Podczas zawodów dzieciaki odpoczywały na trybunach w celu szybkiej regeneracji. Ale jak widać, humory im dopisywały.

Wyniki:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 z Mikołowa

II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 z Mikołowa

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 z Mikołowa

IV miejsce: Szkoła Podstawowa nr 12 z Mikołowa

V miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 z Mikołowa

VI miejsce: Zespół Szkół Prywatnych "Dual" z Mikołowa

Po awansie do dalszej części rywalizacji między szkołami nasi mali sportowcy mieli jeden dzień przerwy. Już w piątek 12 maja udali się do Siemianowic Śląskich na półfinały wojewódzkie. Tam niestety brakło nam troszkę szczęścia. Wszyscy byli bardzo blisko siebie i o sukcesie decydowały ułamki sekund. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce. 
Wielkie gratulacje dla naszych sportowców !!!

skład: Magdalena Wójcik, Michalina Sikora, Kaja Borowska, Julia Kowalczyk, Izabela Wypych, Robert Kowalski, Jacek Krzyżowski, Piotr Kukuczka, Wojciech Kawecki, Laura Baranowicz, Amelia Poloczek, Julia Jamróz, Lena Różycka, Denis Śleziona, Maksym Bojdoł, Dominik Kołodziej, Tomasz Strzelczyk, Radosław Wypych.

Poprawiony: poniedziałek, 15 maja 2017 17:11