Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
O mały włos byłby awans!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
środa, 10 maja 2017 08:57

8 maja odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców. Nasza reprezentacja była dobrze przygotowana, liczyliśmy na awans.

Na zawody stawiły się cztery drużyny:


-SP 3 i SP 5 z Mikołowa

-SP1 Łaziska Górne

-SP2 Orzesze.

 

Nasze zmagania rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Mecz z Orzeszem zakończyliśmy z wynikiem 4:0. Jak to zwykle bywa, najtrudniej miało nam się grać z naszymi kolegami z miasta. Rozgrywki z SP5 zakończyły się podziałem punktów 1:1. Ostatni mecz przed nami. Zapowiadał się bardzo ciekawy finał. Łaziska z kompletem punktów, my z 4pkt. Oczywiście w grę wchodziła tylko wygrana. 
Mecz zaczęliśmy dość pechowo. Po wykonaniu strzału na bramkę z linii autowej nasz bramkarz się zawahał. Wyszedł do piłki po czym zdecydował jej nie bronić (przypomnę że był to rzut wolny pośredni). Pech chciał że piłka lekko musnęła naszego bramkarza i gol został uznany. Chwilę po tym wspaniały strzałem z dystansu popisał się nasz pomocnik - Antoni Surowy. 1:1i gra rozpoczęła się na nowo. Kolejny raz Łaziszczanie mieli szczęście. Po kapitalnym strzale piłka odbiła się od poprzeczki, wpadła do bramki i poprzez rotację opuściła ją. Sędzia był bardzo blisko i podyktował bramkę dla naszego przeciwnika. Szybko nasz błąd został naprawiony. 2:2 na 4 minuty przed końcem. Przeciwnik zaczął się bardzo mocno bronić. Nasi reprezentanci mocno nacierali jednak brakło im czasu i siły. Mecz ostatecznie zakończył się remisem.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: SP 1 Łaziska Górne

II miejsce: SP 3 Mikołów

III miejsce: SP 5 Mikołów

IV miejsce: SP 2 Orzesze

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny okazał się najmłodszy: Szymon Jarek. Kapitanem zespołu był Maciej Nowak.

Skład: Ksawery Biegun, Oliwier Borowski, Szymon Jarek, Dominik Kwiatkowski, Maciej Nowak, Klaudiusz Ryszka, Daniel Stolarski, Antoni Surowy.

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP2 - SP3  0:4

SP1 - SP5 1:0

SP2 - SP1 1:6

SP3 - SP5 1:1

SP2 - SP5 2:5

SP 3 - SP1 2:2

Poprawiony: piątek, 12 maja 2017 06:02