Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Jesteśmy mistrzami rejonu w piłce ręcznej !!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
środa, 12 kwietnia 2017 10:16

W dniu 12.04.2017 byliśmy gospodarzami półfinału wojewódzkiego (dawniej turniej rejonowy) w piłce ręcznej. W zawodach uczestniczyły trzy drużyny:

SP 3 Mikołów w składzie: Oliwier Borowski, Maciej Geratowski, Maciej Mikołajczyk, Robert Suwała, Daniel Stolarski, Antoni Surowy, Kacper Michałowski, Mateusz Woźniak, Oskar Schubert, Klaudiusz Ryszka, Kacper Czempas, Dominik Kwiatkowski.

SP 3 z Bierunia oraz SP 19 z Tychów.

Zagraliśmy systemem "każdy z każdym". Pierwszy mecz rozegraliśmy z Tychami. Już od samego początku sytuacja nie wyglądała najlepiej. Tyszanie trafili dwie bramki z szybkich kontr oraz jedną z rzutu karnego. Do przerwy mikołowianie starali się odrobić straty. Na początku II połowy wynik dalej nie wyglądał na obiecujący. Przegrywaliśmy 2:4. Dopiero na 5 minut przed końcem doprowadziliśmy do remisu. Przy stanie 4:4 rozpoczęła się ostra rywalizacja. Ostatecznie worek z bramkami się rozsypał i wygraliśmy to spotkanie 7:4.

Drugi pojedynek był pomiędzy Bieruniem a Tychami. Spotkanie skończyło się wynikiem 4:2 dla Tyszan. Dla Mikołowa był to świetny wynik. Teraz tylko zostało wygrać z Bieruniem.

Niestety z prostego spotkania wyszedł horror. Nasi walczyli ile sił, mieli troszkę mniej szczęścia. Wykonaliśmy bardzo dużo strzałów do bramki jednak wszystko w bramkarza. Spotkanie zakończyło się 5:3 dla Bierunia. 
W momencie kiedy każdy zespół wygrał jedno spotkanie wszyscy mieli tyle samo punktów. O wygranej decydowała różnica bramek. I tak ze stosunkiem bramek +1 wygrał Mikołów, 0 Bieruń i III miejsce dla Tychów (-1). Emocje były niesamowite. 
Brawo dla naszej reprezentacji, życzymy powodzenia w następnym etapie - finale wojewódzkim w piłce ręcznej :-)