Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
uks trójka mikołów
Otwarte Biegi na Orientację Mistrzostwa Śląska Nauczycieli WYNIKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Syryjczyk   
środa, 14 października 2015 18:56

K - 12


Rajca Luiza Kościelec Chrzanów 15,54
Kwiatek Nina UKS Trójka Mikołów 25,43
Starowicz Aleksandra UKS Trójka Mikołów 33,36
Kowalska Magdalena UKS Sparta Czyżowice 37,02
Matera Wiktoria SP3 Mikołów 38,53
Masztaler Wiktoria UKS Trójka Mikołów 44,53
Misiak Maja SP3 Mikołów 56,57
Student Dominika UKS Sparta Czyżowice NKL
Cyroń Natalia SP3 Mikołów NKL





K - 14
Dzierwa Hanna Kościelec Chrzanów 13,57
Urbańczyk Aleksandra Kościelec Chrzanów 17
Ohlaszeny Zuzanna Kościelec Chrzanów 19,47
Brzana Magdalena G 1 Mikołów 22,04
Grzesło Kornelia G 1 Mikołów 24,56
Kowalik Agnieszka G 1 Mikołów 27,47
Pająk Natalia G 1 Mikołów 32,18
Habryka Julia G 1 Mikołów 38,45
Kurpas Laura G 1 Mikołów 44,52
Ślęczek Kinga G 16 Sosnowiec 50,31
Cwalina Sara ZSO Żory 68,56
Mach Martyna ZSO Żory 77,56
Olszewska Weronika G 16 Sosnowiec NKL




K 16 - 18
Weisman Wiktoria ZSO Żory 20,16
Szczerbik Hanna TEAM360 34,26
Karbowska Agata UKS Trójka Mikołów 39,59
Cimek Marta G 8 Jastrzębie Zdrój 67,36





K 10 N
Słomska Magdalena UKS Trójka Mikołów 15,02
Daszyńska Karolina SP3 Mikołów 20,21
Wolnik Paulina SP3 Mikołów 25,14
Pijar Maja UKS Trójka Mikołów 26,44
Syryjczyk Małgorzata SP 1 Łaziska Górne 28,26
Piotrowska Kornelia UKS Trójka Mikołów 30,34
Wacławek Hanna SP3 Mikołów 31,11
Kwiatek Maja UKS Trójka Mikołów 31,17
Kampa Magdalena UKS Trójka Mikołów 40,27
Tylska Zuzanna UKS Trójka Mikołów 42,01
Rak Roksana SP3 Mikołów 49,5
Grzesło Amelia UKS Trójka Mikołów 52,21
Bezulska Paulina SP3 Mikołów 26,39 2błędy





M 10 N
Marszałek Patryk UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie Zdrój 11,3
Dutkiewicz Kuba SP4 Mikołów 17,57
Weiner Marcel SP3 Mikołów 18,24
Milik Olaf SP3 Mikołów 24,04
Misiak Robert SP3 Mikołów 28,06
Tkaczyk Maksymilian UKS Kometa Gliwice 30,2
Handzelewicz Filip UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie Zdrój 34,01
Jastrzębski Filip UKS Trójka Mikołów 54,33
Wróbel Michał SP3 Mikołów 88 2 błędy





KM 10 R
Bielas Aleksander Sp3 Mikołów 33,22
Misiak Adam Mikołów 45,17
Masztalski Aleksander UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie Zdrój 65,05

M - 12
Kuczok Marcin UKS Sparta Czyżowice 37,57
Pustelnik Michał SP3 Mikołów 60,06
Kowalik Przemysław SP3 Mikołów 67,2
Staniczek Jakub UKS Sparta Czyżowice 90,28
Pijar Jakub UKS Trójka Mikołów NKL





M14



Starzykiewicz Kacper Kościelec Chrzanów 23,54
Skoczykłoda Bartosz G 1 Mikołów 27,25
Kampa Łukasz UKS Trójka Mikołów 38,29
Mróz Michał UKS Kometa Gliwice 38,31
Łatwis Dawid G 16 Sosnowiec 40,09
Pisulski Grzegorz G 1 Mikołów 51
Kłyś Radosław G 16 Sosnowiec 68,07
Kuberski Szymon G 16 Sosnowiec 84,1
Łakomski Wojciech G 16 Sosnowiec 91,5
Kopiecki Kacper G 16 Sosnowiec 96,1
Mosiężny Kamil G 3 Siemianowice Śląskie NKL
Porwolik Łukasz G 1 Mikołów NKL
Konderak Oskar G 16 Sosnowiec NKL
Nyl Adrian G 3 Siemianowice Śląskie NKL
Siewniak Jakub G 16 Sosnowiec NKL
Steczyński Jakub G 16 Sosnowiec NKL




M 16-18



Pucuła Mateusz Kościelec Chrzanów 31,2
Zorzycki Bartosz T 8 Katowice 51,55
Szwaja Mateusz UKS Kometa Gliwice 55,57
Pisulski Jakub G 1 Mikołów 74
Kałuża Jakub G 8 Jastrzębie Zdrój 86,25
Marniok Kamil T 8 Katowice 100,12
Ragan Miłosz T 8 Katowice 104
Hadziński Tomasz G 16 Sosnowiec NKL
Dyszy Grzegorz T 8 Katowice NKL





K - Open



Kurek Marta Kraków 36,42
Marszałek Maria G 8 Jastrzębie Zdrój 41,51 Nauczyciel
Marszałek Hanna SP 5 Jastrzębie-Zdrój 45 Nauczyciel
Kost Aleksandra G Studzionka 45,26 Nauczyciel
Bogucka-Jaroszek Anna MUKS Gliwice 50,57
Kubacz Zuzanna SP3 Mikołów 70,15 Nauczyciel
Kampa Barbara UKS Trójka Mikołów 70,22
Kwiatek Aleksandra UKS Trójka Mikołów 75,4
Pijar Karolina SP3 Mikołów 87,1 Nauczyciel
Witkowska Danuta G 3 Siemianowice Śląskie 105,25 Nauczyciel
Tomaszewska Ania SP3 Mikołów 106 Nauczyciel
Lesiecka Aleksandra SP3 Mikołów 106 Nauczyciel
Karbowska Magdalena SP3 Mikołów NKL Nauczyciel
Prysak Monika SP3 Mikołów NKL Nauczyciel





M - Open



Waluga Ireneusz T 8 Katowice 28,26 Nauczyciel
Borgiel Jarosław UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie Zdrój 29,3
Jaroszek Jakub TEAM360 29,55
Polewka Tomasz UKS Kometa Gliwice 31,05 Nauczyciel
Bluza Łukasz indywidualnie 32,18
Marszałek Piotr UKS ZSZ Jedynka Jastrzębie Zdrój 33,04
Tomanek Artur SP10 Jastrzębie Zdrój 37,13 Nauczyciel
Kryjomski Jerzy Kościelec Chrzanów 37,18 Nauczyciel
Marszałek Waldemar G Studzionka 42,57 Nauczyciel
Karbowski Cezary UKS Trójka Mikołów 46,3 Nauczyciel
Ligocki Tomasz SP 6 Siemianowice Śląskie 50,25 Nauczyciel
Łyp Piotr UKS Sparta Czyżowice 52,02 Nauczyciel
Lebek Henryk ZSP 2 Tarnowskie Góry 62,27 Nauczyciel
Siewniak Tomasz G 16 Sosnowiec 66,11 Nauczyciel
Poprawiony: wtorek, 20 października 2015 17:52
 
Rajd rowerowy "SZUM GUM" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
poniedziałek, 05 października 2015 08:17

Rajd Rowerowy

„SZUM GUM”

 

Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się

10 października

(sobota)

Trasa rajdu:

Mikołów – Łaziska Górne – Mikołów

(ok. 30 km)

Informacje szczegółowe u nauczycieli wychowania fizycznego.

Kask obowiązkowy!!!

Zgody do odebrania u nauczycieli wf-u, termin zwrotu – środa do 15.30


 
Serdecznie zapraszamy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Wajda   
niedziela, 04 października 2015 18:15

 
Mini siatkówka chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Karbowski   
czwartek, 24 września 2015 17:38

 
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/16 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marta Syryjczyk   
środa, 23 września 2015 13:27

Pierwsze koty za płoty.

Rozpoczęła się rywalizacja szkół podstawowych na arenie sportowej w nowym roku szkolnym.

Pierwsze zawody - piłkę nożną dziewcząt na szczeblu miejskim mamy już za sobą.

23 września nasze dziewczęta wygrały ze Szkołą Podstawową nr 5 wynikiem 6:2! i z pierwszego miejsca

awansowały do następnego etapu. Nasze rywalki powalczą o awans jeszcze w barażach. Zawody powiatowe na wiosnę.

Szkołę Podstawową nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie reprezentowały:

na bramce rewelacyjna Paulina i Oliwia, wspierane przez świetnie grającą w obronie Wiktorię,

pozostałe dziewczęta w polu: Weronika (Kicia/Misia), Karolina, Agnieszka, Magda, Dagmara, Dżesika, Ola i Wiktoria (Studnia).

Najbardziej wyróżniające się zawodniczki w ataku to szóstoklasistka Weronika i piątoklasistka Karolina,

a w obronie Wiktoria i bramkarka Paulina.

Dziewczynkom gratulujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 28 września 2015 20:41
 
Rajd Kolarski Szlakami Obrońców Sląska PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cezary Karbowski   
czwartek, 17 września 2015 12:19

Ponad czterdziestu uczestników - uczniów naszej szkoły, rodziców i nauczycieli wzięło udział w pierwszy w tym roku szkolnym rajdzie rowerowym.

Do zdobycia pucharu dla najliczniejszej drużyny szkolnej przyczynili się: Szymon Drapa, Emilia Grabowska, Amelia Grzesło, Bartek Halski, Ania Hanke, Paweł Jankowski, Filip Jastrzębski, Wiktoria Konieczna, Beata Latocha, Krzysztof Łakomski,  Kornelia Łukaszewicz, Beata Matuszczyk, Natalia Michalska, Karolina Pająk, Szymon Parys, Natalia Poniedzielska, Marcel Przybyła, Dominika i Karolina Sroka, Wiktoria szydłowska - gratulujemy.

Nasi uczestnicy odebralii również z rąk p. Wójt Gminy Wyry 10 nagród rzeczowych za udział w konkursie sprawnościowym w rzucie dętką.

Trasa rajdu nie była zbyt długa (30 km), ale były też trudne, choć malownicze fragmenty, które niektórych zmusiły do zejścia z roweru.

Zapraszamy na kolejne jesienne rajdy rowerowe:

- 10 października "SZUM GUM" do Łazisk Średnich

- 17 października "JESIENNE SPOTKANIA RODZINNE" do Katowic

- 24 października  "DZIEŃ BEZ SAMOCHODU" na Sośnią Górę

Poprawiony: czwartek, 17 września 2015 13:02
 
ORIENTACJA NA MEDAL ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Syryjczyk Słomska   
środa, 16 września 2015 04:49

Aż 3 medale przywiozła reprezentacja UKS Trójka Mikołów z Mistrzostw Śląska w biegach na orientację, które odbyły

się 12 września w Brynku.
W najmłodszej kategorii K 10 złoty medal wywalczyła Magdalena Słomska, natomiast brązowy Mateusz Kucia w kat. M10.

Srebro zdobyła trenerka Marta Syryjczyk, która tym samym udowodniła, że przykład idzie z góry.,
Ekipa, którą reprezentowało przeszło 32 zawodników startowała prawie we wszystkich kategoriach wiekowych.

Najmłodsi w konkurencji rodzinnej ze swoimi rodzicami, starsi indywidualnie na trasach liczących od 1,5 km do 5 km.
Długość tras obliczona została po najkrótszej trasie łączącej kolejne punkty, ale jak to w biegach na orientację bywa,

niektórzy z 3,5 kilometrowej trasy zrobili sobie 13 km.
Najważniejsze jednak było znalezienie wszystkich punktów i mile spędzony czas !
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!
A chętnych do spróbowania sił w tej konkurencji zapraszamy do wspólnych treningów i startów !!!


Poprawiony: wtorek, 20 października 2015 19:26
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 39